Interiérové horizontálne hliníkové žalúzie

hz06_smallHorizontálne hliníkové žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany a stali sa neoddeliteľnou súčasťou interiéru. Ochraňujú nielen pred slnečnými lúčmi, regulujú svetlo v miestnosti, ale chránia aj vaše súkromie. Využitie horizontálnych žalúzií je mnohostranné a ich farebná škála umožňuje harmonicky zladiť farby v miestnosti s doplnkami a vytvoriť tak  príjemnú atmosféru podľa vášho vkusu. Výhodou je predovšetkým ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a hlavne cenová dostupnosť.

Hliníková žalúzia ISOLINE

Základný model produktovej rady Isoline, určený pre všetky typy plastových a drevených okien.

Hliníková žalúzia ISOLINE LOCO

Design základného modelu Isoline dotvára plechová krycia lišta Loco, zakončená tenkými plastovými krytkami.

Hliníková žalúzia ISOLINE PRIM

Vďaka spojeniu horného profilu a krycej lišty do jedného celku vzniklo kompaktné riešenie, spájajúce technické prednosti žalúzií Isoline a Isoline Loco.

 

Interiérové horizontálne drevené žalúzie

drevena-zaluziaDrevené žalúzie nachádzajú uplatnenie ako reprezentatívny, spoločenský a vysoko účelový doplnok bytov, kancelárií a spoločenských miestností. Umožňujú plynulo regulovať úroveň zatienenia a prefiltrovanie svetla cez drevené lamely. To robí z tejto klasickej ochrany zvlášť dekoratívny výrobok. Sú štýlovým, estetickým a luxusným doplnkom interiéru, dotvárajú a umocňujú pocit dokonalej elegancie a harmónie v každom detaile. Dokonalé prevedenie ich stavia na vrchol tieniacej techniky. Sú záležitosťou nadštandardnou, nie lacnou, určenou predovšetkým tým najnáročnejším zákazníkom s estetickým cítením a vkusom. Nádherná kresba žalúzií z prírodného dreva dokáže navodiť neopakovateľnú atmosféru harmónie, komfortu a útulnosti. Prírodný materiál a kvalita spracovania Vás vždy dokáže okúzliť svojou jednoduchou krásou, užitočnosťou a trvanlivosťou. Široká škála farieb ponúka 20 rôznych odtieňov lamiel v šírke 25 a 50mm.

Drevená žalúzia KLASIK 25
Drevená žalúzia KLASIK 50
Drevená žalúzia RETRO 50

 

FOTOGALÉRIA

 

Interiérové žalúzie PLISÉ

Výnimočne flexibilný a elegantný dekoratívny prvok do vašich okien. Žalúzie Plisé predstavujú veľmi efektívny a estetický spôsob zatienenia. Sú vyrobené zo špeciálnej plisovanej látky. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škále farieb, je Plisé vysoko elegantným doplnkom každého moderného interiéru.

plise1  plise3  plise2

 

Základná cenníková zostava

 • systémy AB11 a AB41
 • odtiene profilov: biela (RAL 9003), béžová (RAL 1014), hnedá (RAL 8017) a strieborná (RAL 9006)
 • odtiene krytiek: biela, béžová, hnedá, sivá a zlatý dub
 • zosilnený profil: 22×19 mm, extrudovaný hliníkový – model AB41
 • štandardný profil: 20×13 mm, extrudovaný hliníkový – modely AO45, AO46, AB33, PB10, PB60.2, PB61.2
 • spevňujúci profil: 22×10 mm, hliníkový (spájajúci trojuholníkovú časť s normálnou
 • model AO43, spájajúci dve látky – model AB32)
 • veľký profil: 30×37 mm, extrudovaný hliníkový (iba pri elektrickom pohone)
 • látka: 100% polyester, šírka plís 20 mm, plisé – jednoduchá harmonika, duette – dvojitá harmonika (plásty)
 • ovládanie: madlo, šnúrka + brzda, nekonečná šnúrka (textilné žalúzie)

Príplatky

 • lakovaný profil: zlatý dub, orech
 • prevedenie deň a noc (dva modely AB11)
 • vodiace lišty (pre strešné okná)
 • ovládanie motorové
 • systémy AO10, AO11, AO28, AO29, AO43, AO45, AO46, AO60.2, AB21, DB11, DB21, PB10, PB60.1, PB60.2, PB61.1, PB61.2, PO10

Info

 • Ostatné modely sú vyrábané so zosilneným aj tenkým profilom.
 • Na požiadanie zákazníka môžu byť modely AO10, AO11, AO28, AO29, AB11, AB21, AB31, AB33 vyrobené kompletne so zosilneným profilom.
 • V prípade lakovania budú krytky dodané v odtieni podľa uváženia výrobcu, prípadne podľa priania zákazníka.
 • Maximálne rozmery sa líšia podľa typu systému.

 

Exteriérové horizontálne hliníkové žalúzie

ext_zaluzie

Vonkajšie horizontálne hliníkové žalúzie sú najpoužívanejším exteriérovým tieniacim prvkom. Umožňujú plynule regulovať prirodzené osvetlenie, zachytávajú priame slnečné žiarenie a chránia pred jeho škodlivými účinkami. Používajú sa nie len na zatienenie okien moderných rodinných domov, ale aj administratívnych či komerčných budov. V prípade požiadavky na maximálne zatemnenie použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt takmer dokonalý. Z dlhodobého hľadiska je výhodnejšie ovládanie s elektrickým pohonom, ktoré zaručuje dlhšiu životnosť a umožňuje napojenie rôznych druhov automatického ovládania (podľa intenzity vetra, slnka, tepla, alebo presného času). Súčasťou dodávky môžu byť aj horné krycie plechy.

Exteriérové žalúzie EXT50 a INT50
Exteriérové žalúzie C80 a C65
Exteriérové žalúzie Z90 a Z70

 

FOTOGALÉRIA

1233177000   1233177032

1233177048   1233177057