drevena-zaluziaDrevené žalúzie nachádzajú uplatnenie ako reprezentatívny, spoločenský a vysoko účelový doplnok bytov, kancelárií a spoločenských miestností. Umožňujú plynulo regulovať úroveň zatienenia a prefiltrovanie svetla cez drevené lamely. To robí z tejto klasickej ochrany zvlášť dekoratívny výrobok. Sú štýlovým, estetickým a luxusným doplnkom interiéru, dotvárajú a umocňujú pocit dokonalej elegancie a harmónie v každom detaile. Dokonalé prevedenie ich stavia na vrchol tieniacej techniky. Sú záležitosťou nadštandardnou, nie lacnou, určenou predovšetkým tým najnáročnejším zákazníkom s estetickým cítením a vkusom. Nádherná kresba žalúzií z prírodného dreva dokáže navodiť neopakovateľnú atmosféru harmónie, komfortu a útulnosti. Prírodný materiál a kvalita spracovania Vás vždy dokáže okúzliť svojou jednoduchou krásou, užitočnosťou a trvanlivosťou. Široká škála farieb ponúka 20 rôznych odtieňov lamiel v šírke 25 a 50mm.

 

FOTOGALÉRIA

 

 

Drevené žalúzie KLASIK s 25mm lamelami

dz25Drevená žalúzia Klasik s 25mm lamelou je základným predstaviteľom sortimentu drevených žalúzií. Vyťahovanie drevenej žalúzie je vyriešené pomocou ovládacieho mechanizmu šnúrky s brzdou, ktorý umožňuje nastaviť výšku stiahnutia lamiel. Natáčanie lamie je zabezpečené dreveným ovládačom.

 

Možnosti montáže:

  • do ostenia
  • na krídlo

 

 

 

Drevené žalúzie KLASIK s 50mm lamelami

dz50Drevená žalúzia Klasik má 50mm lamely. Je elegantným zástupcom drevených žalúzií, vzbudzuje atmosféru ’20 rokov v Amerike. Lamely sú uchytené v plechovom profile, ktorý je zakrytý designovou drevenou garnížou. Vyťahovanie žalúzie je vyriešené pomocou ovládacieho mechanizmu šnúrky s brzdou, ktorý umožňuje nastaviť výšku stiahnutia lamiel. Natáčanie lamiel je zabezpečené šnúrkami s hruškou, na ich fixáciu sa používa lanko.

 

Možnosti montáže:

  • do ostenia
  • na stenu

 

 

Drevené žalúzie RETRO s 50mm lamelami

dzd50rDrevená žalúzia Retro má 50mm lamely. Je to posledný zástupca drevených žalúzií, ktorý je vhodný pre štýlové interiéry, kde prevláda retro klasika. Lamely a ovládací mechanizmus sú uchytené na drevenom profile. Celkové natáčanie lamiel sa ovláda pomocou šnúrky s hruškou. Vyťahovanie žalúzie je vyriešené pomocou ovládacieho mechanizmu šnúrky s brzdou, ktorý umožňuje nastaviť výšku stiahnutia lamiel. Odlišnosťou sú farebné pásiky (plnia funkciu rebríčka), ich farba je voľne nadefinovateľná, takže umožňuje zladiť žalúziu s ďalšími prvkami v interiéri.

Možnosti montáže:

  • do ostenia
  • na stenu

 

 

Katalóg na stiahnutie:  KATALOG_Drevené žalúzie