interierove dvere

interiérové dvere

Výber správneho prevedenia interiérových dverí je prejavom životného štýlu každého z nás. Klasické alebo moderné interiérové dvere sú súčasťou bytovej kultúry. Spĺňajú estetické aj funkčné vlastnosti, dopĺňajú atmosféru obytných priestorov a majú reprezentatívny charakter.

 

 

Naše interiérové dvere sú precízne vyrábané z veľmi odolných materiálov s použitím najmodernejších technológií. Povrch dverí je veľmi príjemný na dotyk a jednoducho sa udržiava. Interiérové dvere je možné osadiť do klasickej zárubne, ak však chcete niečo viac, ponúkame Vám obložkové zárubne, ktoré ešte väčšmi podčiarknu Váš štýl. Obložkové zárubne sa dodávajú, podobne ako dvere v rôznych drevodekoroch.

 

 

Podľa požiadavky zákazníka vieme vyrobiť aj dvere atypických rozmerov. Interiérové dvere môžu byť v dvojakom prevedení: plné dvere bez výplne, alebo s výplňou podľa Vášho želania. “Presklennú časť” interiérových dverí môže tvoriť sklo, prípadne alternatívny materiál napr. syntetické sklo.

 

OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNE

Obložková skladacia zárubňa pre interiérové dvere je vyrobená z MDF alebo drevotrieskovej dosky, potiahnutej fóliou alebo laminátom v imitáciach dreva. Je vhodná pre jedno a dvojkrídlové dvere všetkých šírok vyrábaných podľa noriem. Je ľahko montovateľná pomocou pur-peny na steny od hrúbky 80 mm.

 

Typy zárubní:

zarubne

 

Interiérové dvere pre každého! Vyberte si z našej širokej ponuky dverí. Ak sa neviete rozhodnúť, radi Vám s výberom pomôžeme.

 

Katalóg interiérových dverí značka PERFECTDOOR

interierove-dvere-sapeli