bambus_roletkaRolety sú vyrábané z čisto prírodných materiálov – bambus, drevo, juta. Ponúkajú tak množstvo rôznych dekoračných štýlov, ručne pletených tkanín pre váš interiér. Tri typy roliet sú k dispozícii v dvoch prevedeniach: s navíjaním, ktoré prebieha rolovaním do vkusného balu, alebo so sťahovaním, pri ktorom dochádza k pôsobivému a pravidelnému riaseniu.

 

UPOZORNENIE: Všetky tkaniny sú vyrábané z čisto prírodných materiálov, preto sa môžu odtiene vzorov mierne odlišovať od vzoriek. Pri výrobe sa dbá aby celá zákazka bola vyrobená z jednej dodávky a tým bola dodržaná farebná zhoda.

TYPOVÉ ROZDELENIE

asha1

asha2

Bambusová roletka ASHA

Základný výrobok produktovej rady bambusových roletiek. Tkanina je rolovaná smerom nahor do úhľadného balu. Ovládanie roletky je zaistené šnúrkou a aretáciou s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastaviť výšku stiahnutia tkaniny.

Použiteľné tkaniny:

rolovanie


feba1

feba2

Rímska bambusová roletka FEBA

Ide o elegantný typ bambusovej roletky. Tkanina sa postupne skladá v horizontálnych pruhoch za sebou, čím vzniká pravidelné riasenie. Ovládanie je zaistené šnúrkou a aretáciou s brzdou. To umožňuje nastaviť výšku stiahnutia tkaniny.

Použiteľné tkaniny:

skladanie


edesa1

edesa2

Bambusová roletka EDESA

Jedná sa o posledný typ bambusových roletiek, ktorý je vyrábaný iba z prírodnej tkaniny jutaOvládanie je zaistené navíjaním na hriadel pomocou retiazky a mechanizmu s brzdou. To umožňuje nastaviť ľubovoľnú výšku stiahnutia tkaniny.

Použiteľné tkaniny:

navijanie