Rámový zasklievací systém EXPODUL

termoplus02Panelákové lodžie zväčša slúžia ako odkladací priestor vecí, nanajvýš ako priestor, kde sa dá sušiť prádlo. Chcete radšej zvoliť inú cestu? Lodžia sa môže stať Vašou novou izbou, miestom, kde môžete odpočívať, pestovať kvety, čítať, piť kávu, hrať sa s deťmi… proste žiť.

Na získanie takého šikovného priestoru, ktorý zároveň zníži hladinu hluku,prašnosti a prievanu v byte Vám ponúkame zasklievací systém EXPODUL.

 

FUNKČNÝ PRINCÍP

termoplus12Zasklenie tvoria posuvné krídla (3-4ks podľa dĺžky lodžie), ktoré sa skladajú z rámu a výplne. Rámy sú vyrobené z hliníka a medzi sebou sú tesnené mohérovým tesnením. Toto tesní zasklenú časť a chráni vnútorný priestor pred vonkajšími vplyvmi. Zabraňuje tiež búchaniu rámov pri nárazovom vetre. Výplň tvorí sklo (4-8mm), resp. polykarbonátová doska, alebo plexisklo.

Celé zasklenie je možné uzavrieť jednoduchou úchytkou alebo bezpečnostným madlom, ktoré je vhodné najmä do nižších podlaží. V letných mesiacoch alebo pri čistení je možné krídla po uvoľnení poistky jednoducho vysadiť.

 

INŠTALÁCIA

Systém je skompletovaný už pred vlastnou montážou a táto sa prevádza zvnútra lodžie. Doba montáže sa pohybuje od 4-6hodín podľa dĺžky lodžie.

 

termoplus11PREDNOSTI SYSTÉMU

  • úspora tepla v zimnom období
  • zmierňuje prienik hluku a prachu
  • možnosť otvoriť až 3/4 zasklenej plochy
  • ochrana pred vlámaním
  • nevyžaduje údržbu

 

SLUŽBY

Dodávku a montáž rámového zasklievacieho systému EXPODUL ponúkame a zabezpečujeme hlavne v regiónoch Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Levoča, Spišská Nová ves, Rožňava a Liptovský Mikuláš.

 

FOTOGALÉRIA