Interiérové látkové rolety

latkova_roleta

Látkové rolety ponúkajú možnosť dokonalého tieniaceho efektu v náväznosti na architektonické riešenie interiérov a sú ideálnym dekoračným a praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov látkových roliet zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Látkové rolety majú niekoľko variantov prevedenia montáže: a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookna alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

 

Interiérové rolety z prírodných tkanín

bambus_roletkaRolety sú vyrábané z čisto prírodných materiálov – bambus, drevo, juta. Ponúkajú tak množstvo rôznych dekoračných štýlov, ručne pletených tkanín pre váš interiér. Tri typy roliet sú k dispozícii v dvoch prevedeniach: s navíjaním, ktoré prebieha rolovaním do vkusného balu, alebo so sťahovaním, pri ktorom dochádza k pôsobivému a pravidelnému riaseniu. Ovládací mechanizmus roliet umožňuje nastaviť ľubovoľnú výšku stiahnutia tkaniny.

 

bambusove-tkaniny   drevene-tkaniny   jutove-tkaniny

 

Exteriérové hliníkové a plastové rolety

hlinikova_roletaVonkajšie rolety sú ideálny tieniaci, tepelno-izolačný a bezpečnostný prvok. Tepelná izolácia je zaručená použitím vysoko kvalitného a odolného hliníka, plneného polyuretánovou penou. Rolety vytvárajú vyrovnanú vnútornú klímu. Obťažovanie hlukom sa použitím predokenných roliet výrazne znižuje. Sú ovládané buď manuálne popruhom resp. kľukou, alebo elektrickým pohonom s automatickým kontrolným systémom a diaľkovým ovládaním, vrátane automatiky.